atraktivita.infoblog.sk

Každá žena chce byť krásna

Publikované 18.12.2015 v 18:26 v kategórii KRASA, prečítané: 86x

Každá žena túži po dokonalom tele. Nech už si ho predstavuje akokoľvek. Dôležité ale v každom prípade je, aby sa ste sa cítili dobre ako fyzicky, tak aj psychicky. Sebadôvera, vyrovnanosť a pohoda – to je to, čo robí ženu krásnou nielen pre ňu, ale aj pre okolie. K tomuto stavu niekedy môže pomôcť aj zásah plastickej chirurgie, pokiaľ žena túži po dokonalej postave bez chybičky.

Moderná medicína a jej zázraky
KrasaDávno odzvonilo drastickým a mučivo bolestivým zákrokom, z ktorých sa pacient musel dlho spamätávať a ostávali mu na tele nepekné jazvy. 

Moderná laserová liposukcia je v súčasnej medicíne najpokročilejšou metódou, ktorá nielenže zaistí dokonalý výsledok, ale je veľmi šetrná k samotnému pacientovi. 

Laser je menej invazívny, nezanecháva modriny a nie je nutná hospitalizácia. Má aj ďalšie nesporné výhody ako okamžité napnutie pokožky a za optimálnych podmienok odstraňuje aj celulitídu.

Dokonalé poprsie nemusí byť len sen

Modelácia pŕs alebo mammaplastika môže byť riešením pre ženy, ktoré túžia po lepšom tvare svojho poprsia. Táto operácia šetrne modeluje ovisnuté a ochabnuté prsia presne podľa priania pacientky. 

Nech už ide o samotný tvar, spevnenie alebo vyplnenie. Nepristupuje sa k vkladaniu implantátu. Ide len o úpravu tvaru. Rovnako ako pri iných zákrokoch estetickej chirurgie by ste ale mali podstúpiť nezáväznú konzultáciu s odborníkom a prebrať všetky možnosti, ktoré vám plastika môže ponúknuť. Mali by ste presne vedieť, do čoho idete.

Menej je niekedy viac

Problémom nemusí byť len nedostatočná veľkosť poprsia. Veľké prsia môžu síce priťahovať mužov, ale zo zdravotného hľadiska to nemusí byť to pravé orechové. Zmenšenie pŕs alebo redukčná mammaplastika môže byť indikovaná práve z týchto dôvodov. 

Uľavuje chrbtici, odstraňuje bolesť hlavy a dýchacie problémy. Pri zákroku takisto môže byť odstránená asymetria pŕs. Celkovo predovšetkým zlepšuje harmóniu tela a psychiku pacientky. Všetky zákroky estetickej medicíny by mali byť garantované špecialistami z odboru. Objednajte sa na konzultáciu a zodpovedne sa rozhodnite.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?