atraktivita.infoblog.sk

Koľko starostlivosti potrebujú predlžené vlasy?

Publikované 17.10.2016 v 09:27 v kategórii VLASY, prečítané: 26x

K ženám od nepamäti patrila dlhá hriva. Dlhé vlasy vyzerajú sexy a sú symbolom ženskosti. Lenže my ženy máme tendenciu experimentovať so svojim vzhľadom a skúšať nové účesy. Mnohé z nás bezhlavo nasledujú módne trendy. Lenže krátky zostrih pristane máloktorej žene. Navyše sa krátke vlasy horšie tvarujú do rôznych účesov. Dlhé vlasy sú omnoho variabilnejšie.

Keď nerastú?
Vlasy
Nie je žiadnym tajomstvom, že v priebehu života ženy sa mení aj hladina hormónov v tele. Mnohokrát sa tak stane, že vlasy rastú pomalšie a ďaleko viac sa lámu či strapkajú. Niekedy nepomáhajú ani rôzne vitamíny alebo zmena stravovacích návykov. Pritom aj tieto ženy sa chcú cítiť krásne a zvodne. 

Veľmi elegantným riešením je predlženie vlasov. Vďaka plochým spojov je ich nosenie veľmi diskrétne. Nikto nespozná, že ste si vlasy nechali predlžiť a to dokonca ani na dotyk.

Predlženie sa totiž vykonáva za pomoci pravých nefarbených vlasov. Okrem toho je predlžovanie plochými spojmi veľmi šetrné k vašim prirodzeným vlasov. Rozhodne sa nemusíte báť, že by sa vaše vlasy nejako výrazne ničili.

Už žiadne lysiny

Niekedy sú hormonálne zmeny v organizme ženy tak drastické, že ženám začnú ich vlasy nadmerne vypadávať. Niekedy za nadmerným vypadávaním vlasov stojí mnoho stresu. Riedke vlasy nikdy nebudú vyzerať dobre.

Okrem toho sa môžu tvoriť aj nepekné lysiny. Väčšina žien, ktoré trpia podobným problém sa ho snažia skrývať. Používajú k tomu tužidlo a lak. 

Lenže každodenným používaním týchto prostriedkov si svoje vlasy nadmerne zaťažujú.To vedie ešte k väčšiemu vypadávaniu. Ideálne je preto využiť metódu zvanú zahusťovanie vlasov. Výsledok je dokonale prirodzený.

Na predlženie vašich vlasov do dobrého salónu

Pokiaľ sa rozhodnete si nechať svoje vlasy predlžiť alebo chcete svoj účes zahustiť, majte na pamäti, že kvalita je dôležitá. Predlžovanie vlasov v Bratislave ponúkajú mnohé salóny. Žiaľ bohu, nie všetky sú kvalitné. Pre dokonalý výsledok je potrebné sa zveriť do rúk profesionálov.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?