atraktivita.infoblog.sk

S pomocou vlastného tuku môžete byť ešte krajšia

Publikované 16.12.2017 v 22:08 v kategórii KRASA, prečítané: 5x

Máte pocit, že sa svojho tuku musíte zbaviť raz a navždy? Nie vždy to tak ale musí byť. Prebytočný tuk ale môžete využiť. Čarovné slovo, ktoré vás možno napadne, je lipotransfer. Tam, kde je tuk prebytočný, sa zoberie a dá sa tam, kde je ho treba. Krásna postava je predovšetkým súmerná. A "vychrtlá" postava nie je vôbec lichotivá. Tukom si môžete omladiť tvár alebo zväčšiť prsia. Možností máte viac. Stačí si len vybrať. Prebytočný tuk môže byť aj veľmi užitočný.

Ako sa zbaviť tuku bez bolesti?
Brucho

Liposukcia je prvý nápad, ktorý vás napadne. A je tomu tak. Ale dávno už neplatí to, že by bolela a následná rekonvalescencia by bola dlhá. Súčasné zákroky využívajú moderné technológie. 

Tak ako liposukcia SlimLipo, ktorá využíva vysoko výkonnostný laser.Vďaka tomu sa môže zamerať na všetky problematické časti tela, ako sú kolená, paže, podbradok a pod. 

Výsledky sú ohromujúce a viditeľné hneď po zákroku.Tuku vás zbaví trvalo, takže nie je nutné zákrok v danej časti tela opakovať. Nie je invazívny, vykonáva sa bez anestézie a nespôsobuje modriny. Viac už si priať naozaj nemôžete.

Keď cvičenie nepomôže ...

Sú problémy, na ktoré cvičenie nestačí. Síce vám pomôže schudnúť, ale vypnúť pokožku niekedy nedokáže. To je predovšetkým problém brucha.

Ak sa koža vytiahne tehotenstvom, potom sa veľmi ťažko vracia do pôvodnej podoby. Niekedy to nejde vôbec. Potom je nutná plastika brucha, ktorá opraví kontúry brucha, zbaví vás kožného previsu a pokožku pekne vypne.

Čarovné slovo - lipotransfer

Má dvojaký efekt formovanie postavy. Je úplne bezpečný, pretože ide o vaše vlastné bunky. Rýchlo sa hojí. Zákrok možno dokonca vykonať ambulantne len v miestnom znecitlivení. 

Lipotransfer sa najčastejšie používa na zväčšenie pŕs, modeláciu zadočku alebo tvárové výplne. Sú partie, ktorým absencia tuku nelichotí. Niekde sa stráca vekom, niekde chudnutím. Vďaka tuku sa ale môžete zbaviť napríklad aj kruhov pod očami alebo mať plnšie pery. Jeho využitie je všestranné.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?