atraktivita.infoblog.sk

Váhate medzi kvalitnou riasenkou a umelými riasami?

Publikované 13.03.2016 v 09:44 v kategórii KRASA, prečítané: 54x

Míňate peniaze v drogérii za najrôznejšie riasenky, ktoré ale nedosiahnu sľubovaný efekt? Husté, dlhé a výrazné oči vám sľubuje každá. Ale majú skutočne taký účinok? Môžete namiesto toho vyskúšať umelé riasy. Dodajú vášmu pohľadu potrebnú hĺbku a oslníte nejedného muža, ktorý sa vám pozrie do očí. Aby to tak naozaj bolo, spoľahnite sa len na kvalitné umelé riasy a služby profesionálov. Nič tým nestratíte.

Zvýraznite svoj pohľad
RiasyPlesová sezóna je v plnom prúde. Chcete zažiariť ako hviezda večera? 

Hlboký pohľad – to je to, čím okúzlite prítomných mužov. Pokiaľ k vám bola príroda skúpa a vaše vlastné riasy sú príliš riedke, riasenka vám na hustotu nepridá.

Umelé riasy sú lepším variantom. Pri ich použití si ale dajte pozor na kvalitu. Na všetkých pôsobí prirodzene. A ich uchytenie na vaše vlastné riasy nemusí byť dokonalé. Pokiaľ chcete dokonalé riasy dlhší čas než len na jeden večer, vyplatí sa priplatiť si za kvalitu.

Chcete trvalý účinok?

Trvanlivosť väčšiny umelých mihalníc je mizivá. Vypadávajú a o tom, že by ste si pocit dlhých a hustých mihalníc užili dlhšie, môžete len snívať. Zahusťovanie rias metódou Luxus Lashes je ale o niečom inom.

Pokiaľ sa pre tieto riasy rozhodnete, nemusíte sa báť ísť do bazéna. Vydržia plávanie, sprchu aj saunu. Bežne vydržia až dva mesiace a pokiaľ sa o nich dobre staráte, aj dlhšie. 

Riasy sa používajú syntetické, norkové alebo hodvábne. Záleží na spôsobe vybranej aplikácie. Svojim krásnym pohľadom tak oslníte celé davy.

Sebavedomie a krása behom chvíle

Zahusťovanie rias v Bratislave ponúka kvalitné umelé riasy a ich kvalitnú aplikáciu. Môžete si vybrať materiál, dĺžku aj ich hrubosť. Len tak môže byť tvoj pohľad nielen krásny, ale hlavne prirodzený.

Dôležitá je následná starostlivosť. Na umelé riasy používajte len špeciálnu riasenku, ktorá umelé riasy zvýrazní. Môžete takisto používať vitamínové sérum, ktoré pomôže rastu a hustote vašich vlastných rias.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?